Jednoduchý jedno až čtyř ložiskový finger fidget spinner s vzorovým potiskem. Ideální anti-stressová hračka, často označována i jako hand spinner. Tato malá pomůcka se za několik posledních měsíců stala opravdovým „hitem“! Slouží ke zlepšení koordinace a soustředění, odreagování a odpočinku. Jeho použití je jednoduché – uchopte ložisko mezi prsty a dalším prstem nebo druhou rukou roztočte. Právě díky ložisku se bude točit velkou rychlostí, čím rychleji zatočíte, tím déle se bude točit. Díky malým a kompaktním rozměrům si ho můžeš vzít kamkoliv s sebou a mít ho tak vždy po ruce. Zažeň nudu nebo stres, zkoušej různé nové triky a užij si tuto vysoce návykovou zábavu naplno!

Malý, ale velice výkonný

Kvůli jeho malé velikosti, což je asi 8 centimetrů si ho můžeš dát kamkoliv, vleze se naprosto všude, například do kapsy u kalhot. Díky kvalitně udělaným ložiskům se bude spinner točit dvě až čtyři minuty a pokud se do toho hodně opřete, tak zvládnete udělat až 7000 otáček za minutu! Ale lze dosáhnout mnohem větších otáček, pokud využijete kompresor se vzduchem, to už pak spinner skoro poletí.Jak moc ho dokážeš roztočit?

Uklidní vás muzikou

Dejte spinner nabít pomocí USB kabelu, poté ho propojte přes bluetooth například s mobilem a zapněte se hudbu, která se vám líbí. Spinner se bude točit a bude přitom hrát vaší oblíbenou skladbu. Ideální pro relaxaci!

Pomůže i v těch největších problémech

Chceš se uklidnit například před nějakou zkouškou ve škole, nebo jen potřebuješ zahnat stres? Vyzkoušej nějaký z naších spineru. Spinery tě okamžitě zbaví stresu a čim déle si s ním budete hrát, tím více klidnější budete. Hodně lidi prokázalo že jim spinner dokázal pomoci s kouřením, přesněji tím že když si dlouho nedali cigaretu, tak měli zapotřebí si furt s něčím hrát. Právě spinner byl v tomhle jedničkou! Na co ho budeš využívat ty?

Budete vynikat!

Jelikož je spinner poměrně nový na českém trhu, tak budete před svými kamarády vynikat, jelikož hodně zákazníku se spinner chválí. Taky je jisté, že pokud si vybereš správnou barvu, tak to bude o mnoho lepší, u nás na webu jich máš na výběr spoustu. taky si můžeš vybrat materiál, například plastové, nebo kovové spinnery. Výběr je jen na tobě.

Návod použití
Dejte spinner nabít pomocí USB kabelu, třeba do počítače
Zmáčkněte tlačítko na boku spinneru
Vyberte na mobilním telefonu bluetooth a spárujte se spinnerem
Zapněte hudbu na mobilním telefonu a relaxujte


Další informace

Stav

Nové

Množství

1 kus

Balení

Plastový obal v papírové krabičce

Specifikace

Svítící ve tmě

Průměr (mm)

82

Hmotnost (g)

58

Barva

Bílá

Materiál

Plast

Záruka

2 rokyNapsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Spinner HIP-HOP White

  • Kód výrobku: RMB-0003338
  • Dostupnost: Na skladě
  • 299Kč


Tagy: fidget spinner, finger fidget spinner, spiner, spinner